Naděje - Aluven 50 ml
Detailní popis produktu
Aluven je tinktura značky Naděje připravená lihovodnou extrakcí v poměru 1:3 (bylina : alkohol). Složení tvoří přeslička rolní (nať), česnek medvědí (cibule, list) a kurkumovník dlouhý (oddenek), vše ve 40% alkoholu.
Jde o kombinaci tří tradičních rostlin: přeslička rolní je jednou z nejstarších využívaných bylin v evropské tradici, česnek medvědí je známou bylinou jarního sběru a kurkumovník dlouhý pochází z jihoasijské ájurvédské tradice.
Doporučené dávkování po protřepání: 30 kapek třikrát denně. Denní dávka 90 kapek odpovídá 750 mg čerstvé bylinné hmoty přesličky, 345 mg česneku medvědího a 277 mg kurkumovníku.
- Forma: lihovodný výtažek 1:3, 40% alkohol
- Obsah: 50 ml
- Značka: Naděje
- Uchovávejte při teplotě do 28 °C, mimo dosah dětí
Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bylinné tinktury |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594055103400 |
| Složení:: | výtažek z rostlin přeslička rolní nať, česnek medvědí cibule, list, kurkumovník dlouhý oddenek ve 40% alkoholu (1:3) |
| Skladování:: | Skladujte při teplotě do 28°C. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mgr. Jarmila Podhorná Naděje
Brodek u Konice 3
798 46 Brodek u Konice
Česká republika
