Tipy a inspirace

Načerpejte inspiraci, prohlédněte si tipy na úžasnou snídani, osvěžující svačinu nebo zajímavý recept k obědu nebo večeři.

Snídaně

Kvalitní snídaně je základ zdravého stravování. Správně zvolené ingredience Vám dodají dostatek energie a živin a nastartuje Vás k těm nejlepším výkonům. Naším favoritem je například domácí granola z kvalitního müsli, mandlí a ostatních cereálií a oříšků v kombinaci s jogurtem a čerstvým či lyofilizovaným ovocem.

Svačinka

Jíst by se mělo pravidělně v malých dávkách a to platí nadvakrát při různých výživových programech či dietách. My pro vás máme spoustu tipů na výborné a zdravé svačinky. Dopřejte si čas na kvalitní čas pauzu třeba během nabitého pracovního dne. PS: Kolegové vám budou závidět :-) 

Obědy

Recepty na rychlé, lehké a zároveň zdravé obědy stále doplňujeme. Snažíme se být originální a přicházíme s kreativními, moderními recepty ze všech koutů světa. V kombinaci s ingrediencemi z našeho sortimentu se z vás stane prvotřídní kuchař těch nejdzravějších obědů. 

Večeře

Večer by se němělo jíst moc a hlavně pozdě. Naplánujte si váš jídelníček dopředu a vyberte si nějaké z našich originálních a zdravých receptů, na které si rovnou můžete objednat potřebné suroviny na našem eshopu.

Zdravé mlsání

Pokud rádi mlsáte zdravě a vaření ze zdravých surovin je váš koníček, tak jste na správném místě! Máme pro vás spoustu originálních tipů na zdravé pečení i vaření, které stále přibývají. Není nad domácí "fit" dobrůtky, které si sami uvaříte z kvalitních surovin. 

Články o zdraví

Zde se dozvíte něco o tom, čím ořechy a semínka přispívají Vašemu zdraví a proč se vyplatí je zařadit do Vašeho jídelníčku.

Sledujte nás na Instagramu