Tipy a inspirace

Načerpejte inspiraci, prohlédněte si tipy na úžasnou snídani, osvěžující svačinu nebo zajímavý recept k obědu nebo večeři.

Snídaně

Kvalitní snídaně je základ zdravého stravování. Správně zvolené ingredience Vám dodají dostatek energie a živin a nastartuje Vás k těm nejlepším výkonům. Naším favoritem je například domácí granola z kvalitního müsli, mandlí a ostatních cereálií a oříšků v kombinaci s jogurtem a čerstvým či lyofilizovaným ovocem.

Svačinka

Jíst by se mělo pravidělně v malých dávkách a to platí nadvakrát při různých výživových programech či dietách. My pro vás máme spoustu tipů na výborné a zdravé svačinky. Dopřejte si čas na kvalitní čas pauzu třeba během nabitého pracovního dne. PS: Kolegové vám budou závidět :-) 

Obědy

Recepty na rychlé, lehké a zároveň zdravé obědy stále doplňujeme. Snažíme se být originální a přicházíme s kreativními, moderními recepty ze všech koutů světa. V kombinaci s ingrediencemi z našeho sortimentu se z vás stane prvotřídní kuchař těch nejdzravějších obědů. 

Večeře

Večer by se němělo jíst moc a hlavně pozdě. Naplánujte si váš jídelníček dopředu a vyberte si nějaké z našich originálních a zdravých receptů, na které si rovnou můžete objednat potřebné suroviny na našem eshopu.

Zdravé mlsání

Pokud rádi mlsáte zdravě, tak jste na správném místě! Máme pro vás spoustu originálních tipů na zdravé pečení i vaření, které stále přibývají. Není nad domácí "fit" dobrůtky, které si sami uvaříte z kvalitních surovin.

Články o zdraví

Zde se dozvíte něco o tom, čím ořechy a semínka přispívají Vašemu zdraví a proč se vyplatí je zařadit do Vašeho jídelníčku.