Udělejte (si) Radost!

Mix_radost_obr_blog_01

Darujte (si) radost! Místo lapačů prachu tu máme vyladěný mix chutí, které zlepšují náladu. No vážně, máme to vyzkoušené! Teď je řada na vás.

Co v mixu najdete?

Směs jsme sestavili jen z oříšků a lyofilizovaného ovoce. To neobsahuje žádný přidaný cukr a díky šetrné metodě sušení si zachovává obrovské množství vitamínů a hodí se i při raw dietě.

  • Mandle: Zásobárna zdravých tuků a minerálů, která se řadí k nejzdravějším potravinám na světě. Obsahují hořčík, který je ke správnému fungování nervové soustavy klíčový.
  • Kešu: Jemné oříšky máslové konzistence jsou považované za brainfood, který podporuje mozkovou činnost. Stejně jako mandle obsahují hořčík, který pomáhá zlepšovat i kvalitu spánku, takže dobrou náladu budete mít hned od rána.
  • Para ořechy: S para ořechy vám šťáva nedojde. Inspirovali jsme se u amazonských domorodců, kteří mají tyto ořechy jako svůj přírodní energeťák. Navíc pomáhají i při duševním vyčerpání. Obsahují B vitamíny, které jsou jako balzám na nervy.
  • Banán: Hořčík, B vitamíny a přírodní cukry jsou pro dobrou náladu jako stvořené. Ale to není všechno. Banán obsahuje látku tryptofan, kterou naše tělo mění na serotonin – hormon štěstí.
  • Rybíz: Jeden z největších zdrojů céčka na světě. Nakopne imunitu a zatočí i s probíhajícími záněty. A také zvyšuje odolnost proti stresu.
  • Kanadská brusinka (klikva velkoplodá): Velké plody se sladkokyselou chutí jsou také ohromnou zásobárnou vitamínu C. Známé jsou také pro svou úžasnou schopnost poradit si se záněty močového měchýře.

Radost, kterou můžete darovat

Ne každý si potrpí na velké dary. A že vás nebaví poslouchat, že žádný dárek nechce? Radost se prostě odmítnout nedá. No jen to zkuste! Ideální jako poděkování, jako drobný úplatek, když jdete na návštěvu nebo prostě jen tak.

Mix_radost_obr_blog_02

Sledujte nás na Instagramu