Kitl Medovina

Neohodnoceno
Značka: Kitl
159 Kč 31,80 Kč / 100 ml

Zvolte variantu

Dobrá Kitlova Medovina.

Detailní informace

Balení: velké - 500 ml
Momentálně nedostupné
159 Kč

Detailní popis produktu

Kitl Medovina se vyrábí za studena z medoviny a 4 bylinek v BIO kvalitě (mateřídouška, květ lípy, voňatka a květ bezu černého). Je slazena pouze zahuštěnou hroznovou šťávou, neobsahuje žádný cukr řepný a není dolihovaná. Obsah alkoholu se pohybuje okolo 12% obj. (záleží na dané výrobní šarži). Díky svému složení je vhodná na prohřátí těla i duše nejen při dlouhých zimních večerech.

Máme ve variantě samotné medoviny nebo v krásné dárkové sadě spolu s 2 skleničkami, abyste si tento šnaps, jak se u nás v sudetech hezký říká, mohli náležitě vychutnat.

Obsah alkoholu 12%. Určeno pro dospělé. Při převzetí objednávky kurýr nebo pracovník na výdejním místě provede kontrolu plnoletosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kitl
Složení: medovina, zahuštěná hroznová šťáva, výtažky z léčivých bylin (mateřídouška obecná, lípa srdčitá, voňatka citrónová, bez černý) v BIO kvalitě. Obsah alkoholu je cca 12% a je pouze přírodní (není dolihovaná)
Země původu: Česká republika
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora 9.3.2020 22:36
Prosím Vás, bude ta medovina ještě v nejbližší době??
Odpovědět

Další regionální partner v našem sortiment. Vyrábějí skvělé ovocné a bylinné sirupy, medicinální vína a další dobroty. Vyzkoušejte.

 

Kitl s.r.o.

Pasířská 3299 / 60
466 01 Jablonec nad Nisou

Sledujte nás na Instagramu