Arašídy v cukru - 250 g
Detailní popis produktu
Arašídy v cukru jsou to nejjednodušší, co funguje: pražený arašíd v pevné cukrové skořápce, která se leskne a při každém zakousnutí křupe.
Základ tvoří pražené arašídy z Holandska, které mají plnou, mírně slanou oříškovou chuť. Cukrová poleva je rovnoměrná, bez pukání nebo odloupávání – drží, dokud nepřijdou zuby.
- Do misky při sledování sportu nebo filmu
- Jako sladký bonus v dětském svačinovém boxu
- Na vánoční stůl vedle perníků a mandlí
- Dekorace na dort nebo do karamelového krému
Složení obsahuje barvivo E120 a leštidlo E414 (arabská guma). Balení 250 g.
| Energetická hodnota | 2244 kJ / 537 kcal |
|---|---|
| Tuky | 29,8 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 5,2 g |
| Sacharidy | 49,8 g |
| - z toho cukry | 46,8 g |
| Bílkoviny | 15,9 g |
| Vláknina | 2,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechy, semínka a sušené ovoce v polevách |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594015341002 |
| Složení: | arašídy, cukr, řepkový olej, glukózový sirup, barvivo E120, leštidlo E414 (arabská guma). |
| Země původu: | Holandsko |
| Jádra podzemnice olejné a výrobky z nich: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Představujeme Vám sortiment ořechů, semínek, sušeného ovoce a dalších dobrot. Přejeme dobrou chuť. Váš JAKOB, s.r.o., Podhorská 1236/48 Jablonec nad Nisou.
S oříšky a jinými dobrotami obchodujeme od roku 1995, kdy jsme z Bolívie dovezli para ořechy. Po několika dovozech para ořechů z Bolívie jsme objednali kontejner pistácií. Bohužel jsme netušili, že nejsou pražené a tak jsme se museli naučit ořechy pražit sami. Následovaly peripetie s vyvíjením vhodného způsobu pražení, vymýšleli jsme jak ořechy nejlépe solit, jak dlouho a na kolik stupňů pražit, jakým způsobem nechat ořechy chladit a tak dále.
Časem jsme v naší pražírně pražili i další ořechy. Některé fritovali, některé pražili pouze horkým vzduchem. Pro pekárny a potravinové výroby vyrábíme a dodáváme různě hrubé drtě, plátky, kostky, moučky hlavně z ořechů, ale také některého sušeného ovoce (ovocné pasty nebo kostky). Pokud máte vlastní výrobu, kontaktujte našeho velkoobchodního specialistu: Jan Kadlčík, tel. 603 727 335, kadlcik@jakob.cz .
V současnosti je u nás na www.orechy-seminka.cz možné koupit kromě našeho zboží také produkty jiných výrobců, základní sortiment zdravé výživy, mouky, vločky, müsli, kaše, čaje a kávu, sirupy a další dobroty pro tu nejlepší snídani na světě.
