Smrkáček 250 ml

Neohodnoceno
Značka: Kitl
119 Kč 47,60 Kč / 100 ml
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sirup Kitl Smrkáček z mladých smrkových výhonků s vitamínem C. Mladé smrkové výhonky přispívají k normální funkci dýchacího systému. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Kitl Smrkáček obsahuje pouze 3 složky: mladé smrkové výhonky, třtinový cukr, vitamín C Výsledkem je tak unikátní produkt na trhu – doplněk stravy. V červenci 2017 vyhlásila Potravinářská komora ČR Kitl Smrkáček za nejlepší inovativní potravinářský výrobek v kategorii Mikro podnik.

Doporučené dávkování je: Děti 1-3 roky 10 ml denně (2 čajové lžičky), děti 4-6 let čtyři čajové lžičky (20 ml) denně, děti nad 7 let a dospělí pět čajových lžiček  (25 ml) denně. Možno ředit vodou nebo vlažným čajem v poměru 1:7. Kitl Smrkáček vznikl na základě spolupráce s VÚPP v. v. i. Praha, Ústavu Výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i., Mendelovy univerzity v Brně, Zahranické fakulty Lednice a firmy Kitl s.r.o., při řešení projektu QJ1210258. * Možnost podávání Kitl Smrkáčku dětem od 1 do 3 let věku v uvedené denní dávce schválila „Pracovní skupina pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu“.


Doplňkové parametry

Kategorie: Kitl
Složení: mladé smrkové výhonky v Bio kvalitě, třtinový cukr v Bio kvalitě, vitamín C
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Další regionální partner v našem sortiment. Vyrábějí skvělé ovocné a bylinné sirupy, medicinální vína a další dobroty. Vyzkoušejte.

 

Kitl s.r.o.

Pasířská 3299 / 60
466 01 Jablonec nad Nisou

Sledujte nás na Instagramu